T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma

Kaymakamlığımıza Ait Resmi Facebook ve Twitter Hesapları

     

 Eyüp Sultan Kültür ve Spor Kompleksi hizmete açıldı
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Eyüp Sultan Kültür ve Spor Kompleksi törenle hizmete açıldı.

Eyüp Sultan Mahallesi'nde yoğun ilgi altında gerçekleşen açılış törenine, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Ak Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Sancaktepe Kaymakamımız Feyzullah Özcan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, üst düzey yöneticiler ve vatandaşlar katıldı.

Tören açılışında konuşan Kaymakamımız Feyzullah Özcan: “İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın eğitim başta olmak üzere spordan, sanata, kültürden, sağlığa hayatın her alanına ait ihtiyaçlarının giderilmesinde, ilçemizin daha güzel, daha modern, daha yaşanılabilir bir ilçe olması için başta Kaymakamlığımız ve Belediyemiz başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile birlik beraberlik içinde çalışmaktayız.

Bu çalışmalarımızda Sayın Valimize yakın ilgi ve desteklerinden dolayı şükranlarımı arz ederim. Zira Valimizin geliştirmiş olduğu Yatırım İzleme Programı sayesinde devam eden çalışmalarla ilgili yapmış olduğumuz ziyaret ve izlenimlerimizi anında online olarak Sayın Valimize iletme imkanı bulduk. Kendileri de bu çalışmaları gün be gün takip ederek bizleri yönlendirdi ve yüreklendirdiler. Hele bu ve benzeri önemli günlerimizde siz değerli büyüklerimizin yanımızda olduğunu görmek bizim çalışma aşkımızı ve şevkimizi daha da arttırmaktadır. Teşrifleriniz için tekrar teşekkür eder tesislerin İlçemize hayırlı olmasını dilerim.” dedi

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ise ilçemizde yapılan yatırımlar ve hizmetlerden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Her ziyaret ettiğimde bir öncekinden daha farklı daha gelişmiş bir ilçe portresi olarak karşımıza çıkan Sancaktepe’de Geleceğimizin teminatı gençlerimize bir hizmet kapısı daha açmanın mutluluğunu yaşıyorum. “il özel idaresi ve Sancaktepe Belediyesi’nin desteği ile yapılan bu komplekste sağlıklı nesiller yetiştirilirken dünya çapında sporcularda buralardan çıkmış olacak” dedi.

Kültür ve modern spor sarayı niteliğindeki kompleksin Sancaktepe’nin kültürel ve ekonomik gelişimine büyük katkı sağlayacağını söyleyen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu "Artık Sancaktepe modern şehirciliğin yanı sıra sanatta, kültürde, sporda ve eğitimde hazırladığı projelerle İstanbul’da marka olmuş bir ilçe olduğunu” söyledi.

AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ise yaptığı konuşmada, geleceğimizin teminatı gençlere yönelik yapılan spor kompleksinin açılışında bulunmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek projenin hizmete sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, spor kompleksinin Sancaktepe halkına ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ise yapılan yatırımlar sayesinde İlçemizin İstanbul'un marka ilçelerinden biri olduğunu belirterek “5 yıllık genç bir ilçe olmasına rağmen yapmış olduğu yatırımlar ile İstanbul’un marka ilçesi haline gelen Sancaktepe’yi tebrik eder, Spor Kompleksinin Sancaktepelilere hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından içinde, 600 Kişilik Kültür Merkezi, Olimpik Yüzme Havuzu ve 2400 Kişilik Kapalı Spor Salonu, bulunan Eyüp Sultan Kültür ve Spor Kompleksi’nin açılışı protokolün kurdele kesimi ile gerçekleşti.

/30/spor kmpleksi açılışı (10)  /30/spor kmpleksi açılışı (11)  /30/spor kmpleksi açılışı (12)  /30/spor kmpleksi açılışı (13)  /30/spor kmpleksi açılışı (14)  /30/spor kmpleksi açılışı (6)  /30/spor kmpleksi açılışı (2)  /30/spor kmpleksi açılışı (1)  /30/spor kmpleksi açılışı (7)  /30/spor kmpleksi açılışı (8)  /30/spor kmpleksi açılışı (15)  /30/spor kmpleksi açılışı (16)  /30/spor kmpleksi açılışı (18)  /30/spor kmpleksi açılışı (17)  /30/spor kmpleksi açılışı (5)  /30/spor kmpleksi açılışı (3)  /30/saha  /30/spor kmpleksi açılışı (0)  


Bu içerik toplam 59.082 kez gösterildi, Site toplam 201.048 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 2 kişi geziyor.

Tel: 0216 622 73 10 e-posta: bilgi@sancaktepe.gov.tr
Sancaktepe Kaymakamlığı Atatürk Mah. Demokrasi Cad. No:12 Sancaktepe/İstanbul